referencje


Giulianna i Piotr Jędras: "...Pragniemy podziękować firmie Stol-Kal za doskonale przeprowadzoną budowę domu jednorodzinnego. Wybraliśmy firmę Stol-Kal, ponieważ szef firmy wzbudził nasze zaufanie, które w przypadku tak ważnej inwestycji, jaką jest budowa domu, miało dla nas ogromne znaczenie..."
 


 


Grzegorz Elert: "...Dom nasz powstał w okresie 3 miesięcy. Budowa przebiegała w sposób bardzo sprawny, zorganizowany i bezstresowy dla nas, pomimo znacznej odległości od siedziby firmy (ok. 100km)..."  


 


Anna i Piotr Witkowscy: "...Od rozpoczęcia do ukończenia budowy minęło 7 tygodni. Dom zbudowano w 2002 roku. Użytkujemy go po dzień dzisiejszy, z radością spędzamy w nim każdą wolną chwilę. Z czystym sumieniem polecam firmę Stol-Kal jako rzetelną, uczciwą i terminową..."
 


 


Elżbieta, Maciej i Ania Olszewscy: "... Dzięki wiedzy, fachowości, dokładności, uczciwości systematyczności i pracowitości szefa i jego pracowników, możemy polecić firmę Stol-Kal każdemu, kto zapragnie mieć zbudowany dom w krótkim terminie, wybierając go o każdej porze roku, tańszy, cieplejszy. Również tym, który nie mają zbyt wiele czasu na zajmowanie się budową, bo Pan Maciej zapewnia wszystkie ekipy wykończeniowe..."